x2015 06 samsun01Yıldızlar Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda sergiledikleri başarılı performans ile göz dolduran İlkadım Belediyesi Tekvando Spor Kulübü sporcuları gözünü Fransa'ya çevirdi.

 

 

koyuncusportv 021

2015 06 samsun01

 

Samsunlu Taekwondoculardan Cumhurbaşkanımıza Avrupa sözü

 

Yıldızlar Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda sergiledikleri başarılı performans ile göz dolduran İlkadım Belediyesi Tekvando Spor Kulübü sporcuları gözünü Fransa'ya çevirdi.

 Marmaris'te yapılan Yıldızlar Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda elde ettikleri başarılar ile milli takım kadrosuna girmeye hak kazanan İlkadım Belediyesi Tekvando Spor Kulübü sporcuları hazırlıklarını sürdürüyor. Başarılı sporcuların şimdiki rotası ise 2-5 Temmuz tarihleri arasında Fransa'da yapılacak Avrupa Şampiyonası. Yılızlar Milli Takım Antrenörü Mustafa Gençtürk nezaretinde çalışan İlkadım Belediyespor'lu 3 sporcunun tek hedefi şampiyonluk madalyaları ile Avrupa'ya damga vurmak.  

BAŞARILARIMIZ SÜRECEK  

Ankara'da 10 Haziran'da kampa gireceklerini belirten Yıldızlar Milli Takım Antrenörü Mustafa Gençtürk, "3 kızımız Marmaris'te elde ettikleri başarı ile milli takım kadrosuna girmeye hak kazandı. Şimdi önümüzde Fransa'da yapılacak Avrupa Tekvando Şampiyonası var. Merve ile başladığımız başarılı Avrupa yolculuğumuzda yolumuza yetenekli kızlarımız ile devam ediyoruz. Bizlerin her zaman yanında olan Türkiye Tekvando Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekvando İl Temsilcisi İbrahim Uzun'a teşekkür ediyoruz" dedi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ...  

Yıldızlar Milli Takım Antrenörü Mustafa Gençtürk, Fransa'da yapılacak Avrupa Tekvando Şampiyonasında çok çalışarak başarılara imza atacaklarını söyledi. Sporcular Samsunda halkla buluşan Cumhurbaşkanımız Sayn.Tayyip Erdoğanı karşılama töreninde bulundular.Kensisi ile hatıra fotoğrafı çektirip Avrupa için madalya sözü verdiler..

 

2015 06 samsun02

 

 

2015 06 samsun03

 

 

2015 06 samsun04

 

 

2015 06 samsun05