x2015 06 osmangul 011988 Yılından günümüza kadar Bursa'nın Emek semtinde binlerce sporcu / Taekwondocu yetiştirmiş ve Taekwondoyu Emek Halkıyla buluşturmuş olan Osman Gül Hoca, şimdi bu yolda kzıyla bereaber emein adamlarla taekwondocu yetiştirmeye devam ediyor.

 

koyuncusportv 021
2015 06 osmangul 02

 

    BABA KIZ OMUZ OMUZA TAEKWONDOCU YETİŞTİRİYOR

 

1988 TARİHİNDEN GÜNÜMÜZE KADAR BURSANIN EMEK SEMTİNDE BİNLERCE SPORCU YETİŞTİRMİŞ VE TAEKWONDOYU EMEK HALKIYLA BULUŞTURMUŞ OLAN OSMAN GÜL HOCAMIZ ŞİMDİ BU YOLDA KIZIYLA BERABER EMİN ADIMLAR ATIYOR. 

          BUNDAN 4 AY ÖNCE OSMANGAZİ HALK EĞİTİM BÜNYESİNDE EMEK ŞEHİT MURAT ATSEN İLK ÖĞRETİM OKULUNDA TAEKWONDO ÇALIŞMALARINA BAŞLAYAN BABA KIZ 108 ÖĞRENCİYİ TAEKWONDOYA KAZANDIRMANIN ONUR VE GURURUNU YAŞIYOR. 

         HALEN EMEK SPOR KULUBU TAEKWONDO ANTRENÖRLÜĞÜNÜDE DEVAM ETTİREN OSMAN GÜL AYNI ZAMANDA MİLLİ TAEKWONDO HAKEMİ OLAN KIZI RABİA GÜL İLE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMAYI HEDEFLİYOR.

           ŞUANA KADAR EMEK SEMTİNDE ÇOCUKLARI KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN ALIKOYMAK ADINA TAEKWONDOYA YÖNELMELERİ İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPAN BABA KIZ HALK EĞİTİM BÜNYESİNDE 4 AYLIK SÜREÇTE 108 OLAN SPORCU SAYISINI BİNLERE ULAŞTIRMAYI HEDEFLİYOR. 

          ANTRENÖR OLAN ÇOGU BABANIN OGLU- KIZI GİBİ ÇOK KÜÇÜK YAŞLARDA TATAMİYLE TANIŞAN RABİA GÜL AYNI ZAMANDA ÇOCUK VE SPORCU PSIKOLOJISINE YONELIK FORMASYON EĞİTİMİ ALMIŞ BİR ÖĞRETMEN OLMASININ ARTILARINI DA KULLANARAK ÇOCUKLARLA İYİ BİR İLETİŞİM İÇERİSİNDE ANTRENMANLARI DAHA ZEVKLİ HALE GETİRİYOR.  4 AYLIK TAEKWONDO ÇALIŞMALARININ ARDINDAN İLK KUŞAK SINAVINI YAPAN BABA KIZ BÜYÜK BİR TÖRENLE SPORCULARA DİPLOMALARINI DAĞITTI. 
 
                   TAEKWONDO İL TEMSİLCİSİ TURGAY AYDIN,  İL TERTİP KOMİTESİ BAŞKANI HASAN TORUN, OKUL MÜDÜRÜ ,MÜDÜR YARDIMCILARI VE EMEK SPOR KULUBU YÖNETİCİLERİNİNDE KATILDIĞI TÖRENE VELİLER VE SPORCULAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ.

                   TÖRENDE KONUŞMA YAPAN İL TEMSİLCİSİ TURGAY AYDIN Osman Gül ve Kızı Rabia Gül'e YAPTIKLARI ÇALIŞMALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ.  SPORCU SAYISI VE VELİLERİN İLGİSİNE  DİKKAT ÇEKEN TURGAY AYDIN SPORCU SAYISININ DAHADA ARTMASI KONUSUNDA ÇALIŞMALARIN YAPILACAGINI SÖYLEDİ.

                        KURSUN AÇILMASINDA DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN VE GEREKLİ ŞARTLARIN SAĞLANMASI İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞİ VEREN  İL TERTİP KOMİTESİ BAŞKANI SYN HASAN TORUN  YAPTIĞI KONUŞMADA SPORCU SAYISIN HER GEÇEN GÜN ARTTIĞINI VE BUNDAN DUYDUĞU MEMNUNIYETİ DİLE GETİRDİ. KURSLARIN DAHADA YAYGINLAŞMASI İÇİN ÇALIŞMALAR YAPILDIĞI BİGİSİNİ VERDİ.
 
2015 06 osmangul 032015 06 osmangul 042015 06 osmangul 052015 06 osmangul 06